Haldab Parteloc

VIDEORELV videograafia

FILMIMINE - MONTEERIMINE

MINUST

Mind lummab kui palju tundeid on võimalik pakkida ühte meisterlikult valmistatud videolõiku. Sõltuvalt kompositsioonist, värvidest, helidest, kaadrikiirusest ja paljudest teistest filmimeistrile tuntud nõksudest on võimalik ühte ja sama sündmust kujutada erinevates võtmetes - kas lõbusalt või melanhoolselt, kas energiliselt või hoopis meditatiivselt.

Videograafia pole minu põhitegevus. Õpin pidevalt filmimise kohta midagi uut, aga mul on veel pikk maa minna, enne kui julgen end nimetada professionaaliks. Sellegi poolest orienteerun filmimise põhitõdedes, mõistan järeltöötluse tehnikaid ja olen valmis pühenduma tagasihoidliku summa eest täielikult Sinu videoprojektile. Kui see kõlab nagu miski, mida otsid, loodan Sinult peagi kuulda.

Filmilikult kauneid hetki soovides

Pärtel

Hinnakiri

Filmimine

100€

Tulen oma varustusega kohale ja filmin kuni mõne tunni pikkuse ürituse, lavastuse, intervjuu või muu videoplaani.

 

Võrreldes ise telefoniga filmimisega saab teravama kvaliteedi, läbimõeldud kompositsiooni ja puhta heliga algmaterjali, mis sobib hästi järeltöötluseks.

Varustus: Sony FDR-AX53,

Sennheiser MKE-600, Sennheiser ME 4-N

Monteerimine

130€

Monteerin kuni paari tunni pikkuse toormaterjali lühikeseks tugevatundeliseks videoteoseks.

 

Sorteerin kaunimad kaadrid, parandan kvaliteeti ja kohandan värve, et tulemus oleks filmilik. Algmaterjalina on võimalik kasutada olemasolevaid videoklippe, kuigi parima tulemuse saan iseenda kaameratööst. Heliribana kasutan muusikat ja soovi korral peale loetud jutustust.

Märgitud hinnad on kogutasu, mitte tunnihind. Eriti lühikeste või pikkade projektide puhul lepime hinna eraldi kokku.

Allahindlus -20€ kui Videorelv saab õiguse lisada teosele oma logo ja kasutada videot enda portfoolios.

Täiendav eluaegne allahindlus kuni -60€ BarHiid Stuudio tasulistele liikmetele plaaniga -1€ iga täitunud kuu eest tasulise liikmena.

Võta ühendust

NÄIDISED

Adl.jpg

ISIKULOOD

Meil kõigil on rääkida oma lugu. Aga mitte kõik ei ole oma lugu teinud filmilõiguks. Kui vägev oleks üks hingestatud video sellest, kes oled Sina ja mis teeb Sinust Sinu?

Soovi korral võime lisaks muusikale täiendada videot ilmekalt peale loetud jutustusega.

Pulm 2.png

ÜRITUSED

Hästi tehtud video püüab endasse olulisel sündmusel valitsenud meeleolu ja lubab selle kinkida edasi neile, kes ise kohal olla ei saanud või ka iseendaale, et rännata ajas tagasi ja seda kõike uuesti kogeda.

Hiker 1.1.jpg

MONTEERIMINE

Vahest filmisid reisil palju videoklippe ja tahaksid neist nüüd kokku saada väikest filmikest, mida lähedastega jagada? Või vedeleb Sul palju videomaterjali pisemast pereliikmest ja tunned, et see vääriks armsaks filmikeseks kokku panemist?

Muuhulgas olen filmilõike kokku pannud Eesti matkaseikluskanalile Maiu Takes a Hike, varasema nimega Hiker in Estonia.

vlcsnap-2019-11-02-09h49m48s454.jpg

VÕRGUTAVAD KAADRID​

Kas tunduks põnev jäädvustada liikuvale filmile oma nurjatu pool, kuid ainult juhul, kui seda on tehtud maitsekalt? Videorelv on selles kogenud. Võid olla mees või naine, treenitud vormis või mitte - lõpptulemus sõltub rohkem kaameratööst kui modellist. 

VEEL VIDEOSID

Tule ja hakka Videorelv YouTube kanali järgijaks!

YT.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now